All for Joomla All for Webmasters

Wszędzie  gdzie istnieje ryzyko przeniesienia choroby z klienta na klienta np. poprzez używanie tych samych narzędzi – niezbędna jest sterylizacja. Po zdobyciu wykształcenia na kierunku technik sterylizacji medycznej będziesz w stanie przeprowadzić dekontaminację przyborów Ii narzędzi medycznych.

Perspektywy zawodowe technika sterylizacji medycznej – gdzie może pracować?

Odkażanie narzędzi to proces, który kojarzy się przede wszystkim ze szpitalami. To jednak niejedyne miejsce, gdzie wykonywana jest taka praca.

Technik sterylizacji medycznej jest potrzebny wszędzie, gdzie jakiekolwiek akcesoria mają bezpośredni kontakt z ciałem człowieka lub zwierzęcia. Wszędzie, gdzie jest sterylizatornia, tam niezbędny jest technik sterylizacji medycznej.

Policealna Szkoła Kosmetyki i Rozwoju "Gamma" kształci na trzech kierunkach:

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

TECHNIK MASAŻYSTA

TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ

Back to top

facebook_page_plugin