All for Joomla All for Webmasters
loading...

AKTUALNOŚĆI - WAŻNE INFORMACJE

loading...

CENTRUM SZKOLENIOWE I KURSY

loading...

STREFA URODY GABINET KOSMETYCZNY

loading...

TECHNIK MASAŻYSTA I USŁUG KOSMETYCZNYCH

loading...

Policealna Szkoła Kosmetyki i Rozwoju „Gamma” posiada uprawnienia szkoły publicznej. Absolwenci po zdaniu egzaminu zawodowego otrzymują dyplom w języku polskim oraz suplement Europass w języku angielskim potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik usług masażysta.

Wysokie umiejętności nauczycieli oraz bardzo dobra baza techno-dydaktyczna gwarantują wykształcenie wysoko wykwalifikowanych  masażystów. Szkoła przygotowuje do pracy w kraju i za granicą: w gabinetach masażu, w salonach odnowy biologicznej, w ośrodkach spa & wellness, w firmach jako szkoleniowcy lub konsultanci, gabinetach rehabilitacyjnych oraz fizjoterapii.

Szkoła wydaje zaświadczenia wymagane przez ZUS, KRUS, WKU. Gamma współpracuje z wieloma firmami i, które prowadzą dla słuchaczy szkolenia zakończone certyfikatami. Słuchaczki/Słuchacze czynnie będą uczestniczyć w seminariach, pokazach organizowanych przez szkołę.

Policealna Szkoła Kosmetyki i Rozwoju "Gamma" kształci na trzech kierunkach:

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

TECHNIK MASAŻYSTA

TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ

Back to top

facebook_page_plugin