All for Joomla All for Webmasters

Słuchacze kierunku technik masażysta uczą się między innymi jak profesjonalnie wykonywać masaż medyczny, sportowy czy kosmetyczny. Masażysta, to zdecydowanie zawód przyszłości. Profesjonaliści z tej dziedziny pożądani są zarówno w ośrodkach SPA, szpitalach, sanatoriach czy  przy obsłudze szeroko pojętych drużyn sportowych. Posiadają uprawnienia do stworzenia sobie własnego miejsca pracy. Po tym kierunku Twoim klientem może być każdy!

PLAN NAUCZANIA NA KIERUNKU TECHNIK MASAŻYSTA

 • podstawy przedsiębiorczości
 • zdrowie publiczne
 • język obcy w ochronie zdrowia
 • pierwsza pomoc w stanach zagrożenia zdrowia i życia
 • teoretyczne podstawy masażu
 • anatomia z fizjologią
 • zarys fizjoterapii
 • zagadnienia kliniczne w masażu
 • masaż w medycynie
 • masaż w sporcie
 • masaż prozdrowotny

Szkoła dla słuchaczy organizuje praktyki zawodowe - TERMIN PRAKTYK ZAWODOWYCH  4 tygodnie - 2 tygodnie po trzecim semestrze i 2 tygodnie w trakcie czwartego semestru.

Back to top

facebook_page_plugin