All for Joomla All for Webmasters

Szkoła dysponuje profesjonalną pracownią kosmetyczną, pracownią masażu,  profesjonalną salą wyposażoną w pomoce dydaktyczne dla zawodu technik usług kosmetycznych oraz technik masażysta, stałym dostępem do Internetu, oraz zbiorem pomocy naukowych (literatura i czasopisma fachowe oraz prezentacje multimedialne), które pozostają do dyspozycji słuchaczy.

Szkoła dysponuje pracowniami kosmetycznymi, pracownią masażu,  pracownią wizażu, salami wykładowymi, szatnią.

Do dyspozycji słuchaczy jest barek wyposażony w kawę, herbatę, soki, wodę mineralną -  bez ograniczeń

PRACOWNIA MASAŻU WYPOSAŻONA JEST W NOWOCZESNY SPRZĘT.

Każdy słuchacz ma do dyspozycji podczas zajęć stanowisko pracy wyposażone w:

  • fotele do masażu
  • pomocniki
  • kosmetyki do masażu
  • przyboru do masażu

ZOBACZ ZDJĘCIA PRACOWNI

Back to top

facebook_page_plugin