All for Joomla All for Webmasters

Policealna Szkoła Kosmetyki i Rozwoju „Gamma” posiada uprawnienia szkoły publicznej. Absolwenci po zdaniu egzaminu zawodowego otrzymują dyplom w języku polskim oraz suplement Europass w języku angielskim potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik usług kosmetycznych.

Wysokie umiejętności nauczycieli oraz bardzo dobra baza techno-dydaktyczna gwarantują wykształcenie wysoko wykwalifikowanych kosmetyczek. Szkoła przygotowuje do pracy w kraju i za granicą: w gabinetach kosmetycznych, w salonach odnowy biologicznej, w ośrodkach spa & wellness, w firmach kosmetycznych jako szkoleniowcy lub konsultanci, styliści paznokci (manicurzyści, pedicurzyści) i wizażyści, gabinetach rehabilitacyjnych oraz fizjoterapii.

Szkoła wydaje zaświadczenia wymagane przez ZUS, KRUS, WKU. Gamma współpracuje z wieloma firmami kosmetycznymi, które prowadzą dla uczennic szkolenia zakończone certyfikatami. Słuchaczki/Słuchacze czynnie będą uczestniczyć w seminariach, pokazach i kongresach kosmetycznych w kraju.

Policealna Szkoła Kosmetyki i Rozwoju "Gamma" kształci na trzech kierunkach:

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

TECHNIK MASAŻYSTA

TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ

Back to top

facebook_page_plugin