All for Joomla All for Webmasters

Salon Strefa Urody powstał w 2005 roku. Koncepcja zakładała stworzenie miejsca, w którym będzie można kompleksowo zadbać o urodę i dobre samopoczucie, taki CUD, czyli coś dla Ciała, Umysłu i Ducha. Od początku firma wierna jest idei, że każdy klient jest inny i zasługuje na szczególne traktowanie. Pragniemy, aby klienci Strefy Urody czuli się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdali się na nasze doświadczenie i wiedzę.

Priorytetem firmy jest perfekcjonizm i dbałość o każdy szczegół. Staramy się, aby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo. Personel salonu, to osoby, dla których wykonywany zawód jest przede wszystkim pasją. W trosce o naszych klientów śledzimy na bieżąco zmieniający się rynek i dostosowujemy naszą ofertę do ich oczekiwań. Dlatego aktywnie uczestniczymy w szkoleniach i podwyższamy kwalifikacje, aby polepszać jakość świadczonych usług.

Back to top

facebook_page_plugin