Salon Strefa Urody powstał w 2005 roku. Koncepcja zakładała stworzenie miejsca, w którym będzie można kompleksowo zadbać o urodę i dobre samopoczucie, taki CUD, czyli coś dla Ciała, Umysłu i Ducha. Od początku firma wierna jest idei, że każdy klient jest inny i zasługuje na szczególne traktowanie. Pragniemy, aby klienci Strefy Urody czuli się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdali się na nasze doświadczenie i wiedzę.

Priorytetem firmy jest perfekcjonizm i dbałość o każdy szczegół. Staramy się, aby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo. Personel salonu, to osoby, dla których wykonywany zawód jest przede wszystkim pasją. W trosce o naszych klientów śledzimy na bieżąco zmieniający się rynek i dostosowujemy naszą ofertę do ich oczekiwań. Dlatego aktywnie uczestniczymy w szkoleniach i podwyższamy kwalifikacje, aby polepszać jakość świadczonych usług.

- depilacja pastą cukrową

- depilacja LYCON -– TYLKO U NAS

- trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs

- mikrodermabrazja diamentowa

- peeling kawitacyjny

- ultradźwięki

- kwasy AHA, kwas pirogronowy i migdałowy

- piercing (kolczyki gratis)

- makijaże

- henna

- pedicure frezarkowy

Ponadto w salonie można nabyć:

- preparaty i akcesoria do stylizacji paznokci dla profesjonalistów oraz do samodzielnej pielęgnacji w domu (balsamy, odżywki, lakiery, pilniki itp.)

- kosmetyki do twarzy i ciała wiodących marek

- manicure pielęgnacyjny, specjalistyczne zabiegi na całe dłonie (SPA, wellnes, maska parafinowa)

- manicure P.Shine

- manicure hybrydowy